پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر باغبادران به مناسبت پنجم آذرماه سالروز بسیج مستضعفین

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر باغبادران به مناسبت پنجم آذرماه سالروز بسیج مستضعفین

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر باغبادران به مناسبت پنجم آذرماه سالروز بسیج مستضعفین

حجت الله امینی در پیامی پنج آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) را به بسیجیان عزیز و همه آنانی که با ایمان و اعتقاد به این فرهنگ و تفکر درخدمتگذاری به جامعه گام بر میدارند تبریک و تهنیت گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی باغبادران ،در متن این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

📝بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف):
«اگر بر كشوري نواي دلنشين تفكر بسيجي طنين انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گرديد.»

🔹🔸مقام معظم رهبری حضرت آیت الله
العظمی خامنه ای (ره) :
«هر یک از آحاد قشرهای مختلف جامعه که دارای روحیة حساس مسئولیت و ایمان باشد ، بسیجی است. بسیاری از پیشرفتها و موفقیتهای نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون تفکر و میل بسیجی است. بسیجی یعنی علی که تمام وجودش وقف اسلام بود»

بسیج نه یک سازمان رزمی ، دفاعی و نظامی است بلکه یک فرهنگ و تفکر عمیقی است که به ابتکار امام خمینی (رحمت الله علیه) در بین مردم ایران قرار گرفت و بدلیل وجود ریشه در باورهای دینی ، انقلابی و ملی برای همیشه ماندگار شد.

تواضع و صمیمیت ، مهربانی و محبت ، خودسازی و معنویت ، زهد و قناعت ، جوانمردی و غیرت ، جسارت و شهامت و رشادت ، اقتدار و صلابت و صراحت ، شناخت و آگاهی و بصیرت ، قانون پذیری و تبعیت ، تدبیر و مدیریت ، سربازی ولایت ، ایثار و استقامت ، از جان گذشتگی و شهادت و خدمت بی منت گوشه هائی از فرهنگ و تفکر بسیجی است که باید در تمام عرصه های فرهنگی ، سیاسی ، مدیریتی و اجتماعی نهادینه شود.
فرهنگ بسیجی است که می تواند بر همه ی تحولات این کشور فایق بیاید و حرکت این کشور را تضمین کند.
قطعاً ترویج این فرهنگ و تفکر ، رمز جاودانگی انقلاب است که امروزه به دلیل حضور مقتدرانه و معجزه گر بسیج در عرصه های مختلف و بزنگاههای این نظام تبدیل به الگوئی فرا ملی گردیده است .
پنج آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) را به بسیجیان عزیز و همه آنانی که با ایمان و اعتقاد به این فرهنگ و تفکر در خدمتگذاری به جامعه گام بر میدارند تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

حجت الله امینی باغبادرانی
خادم مردم در شورای اسلامی شهر باغبادران
پنجم آذر ماه یکهزار و سیصد و نود و هفت

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی باغبادران

بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.