دیدار شهردار،اعضای شورای اسلامی شهرومسئولین واحدهای شهرداری باغبادران باامام جمعه محترم باغبادران

دیدار شهردار،اعضای شورای اسلامی شهرومسئولین واحدهای شهرداری باغبادران باامام جمعه محترم باغبادران

دیدار شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین واحدهای شهرداری باغبادران  با امام جمعه محترم باغبادران

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری باغبادران بمناسبت ۵ مردادماه چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه درجمهوری اسلامی ایران و بیست و هفتمین سالروز اقامه نماز جمعه در باغبادران شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین واحد های شهرداری باغبادران با امام جمعه محترم دیدار کردند در این دیدار #حجتاللهامینی_باغبادرانی شهردار باغبادران ضمن تبریک ۵م ردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور و یادگار امام راحل و عظیم الشان انقلاب را گرامی داشته و گفت : بسیار خرسندیم که اولین نماز جمعه باغبادران حدود ۲۷ سال پیش در همین ایام برپا شد و همانگونه که رهبر عزیزمان فرمودند برپایی نمازجمعه در کشور یکی از نمادهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی است که همواره درطول انقلاب از نعمات آن بهره مند بوده ایم ایشان ائمه جمعه رامحور وحدت و همدلی دانسته وافزود: وحدت ، لازمه دست یابی به رشد وتوسعه همه جانبه است وهمراهی ویکپارچگی مردم ومسئولان ما راازدست یابی ، به این هدف کمک بسزایی می کند . نمازجمعه  پایگاهی است که درآن به مسائل روز وخصوصا مشکلات شهر پرداخته می شود واز اینکه امام جمعه محترم باغبادران با پیگیری مشکلات ومطرح نمودن در خطبه ها کمک بسیار بزرگی در رفع مشکلات انجام می دهند تشکر می کنم و ضمن تشکر از همه ائمه جمعه سابق شهر از همراهی ها و تلاش و کوشش حجت الاسلام والمسلمین فرهنگ تشکر و قدردانی نمود.

#حجت الله امینی_باغبادرانی اظهار داشت: نماز جمعه بفرموده مقام معظم رهبری قرارگاه و قلب فرهنگی شهر است که همه مجموعه های فرهنگی حول محور امام جمعه شهر در جهت پیشبرد اهداف انقلاب و جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب تلاش می کنند و اظهار داشت مدیریت شهری نیز خود را افسران این قرارگاه فرهنگی تحت فرماتدهی امام جمعه دانسته و آمادگی خود را جهت هرگونه همراهی و همگامی با این نهاد مقدس اعلام میداریم.
شهردار باغبادران افزود که نماز جمعه یک رسانه با نقوذ و کم هزینه ای است که میتواند ضمن تشویق مسولین در اجرای کارهای خوب و مفید با تذکرات بموقع باعث جلوگیری از هر گونه انحراف و کوتاهی در اجرای وظایف آنان گردد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین فرهنگ امام جمعه باغبادران ضمن تشکر ازحضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین واحد های شهرداری و تشکر از بیانات درست و منطقی شهردار به جهت گرامیداشت روز نماز جمعه گفت : مقام معظم رهبری همواره حامی همه دولتها در راستای خدمتگزاری به نظام بوده اند در همین راستا ائمه جمعه بعنوان پل ارتباطي میان مردم ومسئولین هستند و برای خدمتگزاری بیشتر به مردم ، مسئولین را حمایت می کنند و بفرموده قام معظم رهبری باعث تقویت روحیه امید در مردم می باشند.

امام جمعه باغبادران در ادامه افزود: این نهاد انقلابی با تمام توان در عرصه ترویج فرهنگ غنی اسلامی بعنوان بازوی توانمند و قدرتمند نظام و رهبری در صحنه حضور داشته است.
وی گفت : تشکیلات نمازجمعه بخشی از دستگاه نظام و رهبری است و ضمن بیان مسائل و مشکلات جامعه انتقال دهنده دیدگاه های رهبری می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین فرهنگ افزود:در استفاده از تریبون نمازجمعه سعی کرده ایم مسئولین به بیان عملکرد و مشکلات مردم بپردازند.

 

بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.