جناب آقای مسعودنوربخش به عنوان سرپرست شهرداری باغبادران معارفه شد.

جناب آقای مسعودنوربخش به عنوان سرپرست شهرداری باغبادران معارفه شد.

جناب آقای #مسعود_نوربخش به عنوان سرپرست شهرداری باغبادران معارفه شد.

🔹🔸به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری باغبادران ، پیش از ظهر امروز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه جلسه ای در دفتر شهردار برگزار که آقای #مسعود_نوربخش به عنوان سرپرست شهرداری باغبادران معارفه شد.

🔹حجت الله امینی رئیس شورای اسلامی شهر باغبادران در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از زحمات و فعالیت های جناب آقای اردشیر محمدی در طول مدت تصدی شهرداری باغبادران و اقدامات ارزنده ای که برای شهر باغبادران در طول خدمت انجام دادند تقدیر و تشکر کرد. و از حسن اعتماد مردم به اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر قدردانی کرد و افزود: دوره پنجم شورای اسلامی شهر باغبادران برگ زرین دیگری رقم خواهد زد.

امینی گفت: این مهم جز با همت همه کارمندان مجموعه شهرداری و همراهی مردم شریف باغبادران میسر نخواهد بود.

در ادامه امینی بیان کرد : ملاک های بسیاری در انتخاب سرپرست شهرداری وجود داشت که آقای نوربخش یک نیروی بومی ،باسابقه و مردم دار شهرداری باغبادران به شمار می آید که با نبود آقای اردشیر محمدی ایشان اداره شهرداری باغبادران را بخوبی انجام میدادند در نهایت با جمع بندی و اجماع نظر اعضای شورا به این تصمیم انجامید.

حاشیه سازی در شهرداری و شهر باغبادران غیر قابل قبول است

در این جلسه همچنین #نوربخش با تقدیر از اعضای شورای شهر به جهت اعتماد به ایشان و سپردن این مسئولیت عنوان داشت : مهمترین مسئله برای من حفظ حرمت ارباب رجوع و تکریم آنان است و همه سعی بنده و مجموعه این خواهد بود که در مدت حضورم خدمات رسانی در سطح شهر بصورت روتین و طبق روال انجام پذیرد و فعالیت های شهرداری نیز بر مبنای خدمت به شهروندان عزیز پیش خواهد رفت.

وی هر گونه حاشیه سازی را در مجموعه شهرداری غیر قابل قبول دانست و گفت: وظیفه ما خدمت رسانی به مردم است و باید بعنوان یک خادم کوچک هر چه در توان داریم بکار گیریم تا زمینه رفاه و آسایش شهروندان فراهم آید.

در ادامه حجت الله امینی با اهدا حکم ابلاغ سرپرستی کلیه مسئولیت شهردار را در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر و جلوگیری از اختلال در انجام خدمات به وی تنفیذ اختیار نمودند

 

بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.