برگزاری جشنواره «به» و «گردو» در باغ‌بهادران

برگزاری جشنواره «به» و «گردو» در باغ‌بهادران

به گزارش روابط عمومی شهرداری باغبادران، اردشیر محمدی پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه لنجان با بیان اینکه ظرفیت خوبی در محصولات باغی داریم، اظهار کرد: محصولات منحصر به فردی در منطقه باغ‌بهادران وجود دارد که اگر بر نحوه تولید و توزیع آن‌ها درست مدیریت نکنیم از بین خواهند رفت.

وی از برگزاری جشنواره به و گردو در باغ‌بهادران خبر داد و تصریح کرد: حفظ این دو محصول ارزشمند غذایی در منطقه برای ما بسیار ضروری است و ما اجازه نخواهیم داد و این محصولات دستخوش تغییرات شود.

شهردار باغ‌بهادران معرفی اصالت گردو باغ‌بهادران را یکی دیگر از اهداف برگزاری جشنواره در این منطقه دانست و متذکر شد: گاهی اوقات شاهد آن هستیم که بعضی از افراد فرصت‌طلب درصدد هستند تا محصولات دیگر مناطق را به نام باغ‌بهادران به فروش برسانند که این کار آسیب جبران‌ناپذیری به محصولات این منطقه خواهند رساند.

وی حمایت از محصولات بومی و باغداران منطقه را یک اصل اجتناب‌ناپذیر دانست و تصریح کرد: برخی از محصولات موجود در باغ بهادران قابلیت عرصه جهانی دارند و به جرات می‌گوییم که این شهر مهد تولید پولکی و نبات در کشور است.

محمدی با تأکید براینکه موانع پیش روی ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به باغ‌بهادران باید برداشته شود، یادآور شد: تشریفات اداری طولانی‌مدت در نهادها، سرمایه‌گذاران را دلسرد می‌کند و امیدواریم مسؤولان به‌ ویژه سازمان گردشگری با نگاه ویژه‌ای به این موضوعات توجه کنند تا شاهد رونق اقتصادی در منطقه باشیم.

بدون نظر

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.